ZAMIESZCZENIE SPRAWOZDAŃ W BAZIE

Informujemy, że Stowarzyszenie Pomocy Szkole dopełniło obowiązku zamieszczenia sprawozdań za 2017 rok  w bazie Narodowego Instytutu Wolności. W dniu 12.06.2018 otrzymaliśmy potwierdzający ten fakt e-mail o treści: 

„Szanowni Państwo!
Dziękujemy za zamieszczenie zatwierdzonego sprawozdania finansowego oraz sprawozdania merytorycznego z działalności Państwa organizacji za 2017 rok w bazie sprawozdań organizacji pożytku publicznego 2018-06-12 11:18:14
Pozdrawiamy
Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
www.niw.gov.pl

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.