Wodociągi Miasta Krakowa - partnerem wyjazdu osób niepełnosprawnych

W dniu 1.07.2023 r. Grupa Wsparcia Osób Niepełnosprawnych wraz z opiekunami wyjechała z Krakowa do Gołkowic Górnych. W turnusie rehabilitacyjnym brało udział 29 niepełnosprawnych mieszkańców Miasta Krakowa.

Zabrano ze sobą materiały z wodociągów krakowskich, otrzymane w Biurze Promocji. Były to ulotki reklamujące program „Czysta woda prosto z kranu” oraz inne materiały promocyjne WMK. Materiały zostały przekazane uczestnikom,  rodzinom oraz wczasowiczom.

W ramach promocji-kampanii zostały podjęte następujące działania:

- przyznano WMK tytuł Partnera Wydarzenia,

- zamieszczono logo Zleceniodawcy na stronie internetowej SPSM,

- umieszczono logo Zleceniodawcy na portalach społecznościowych,

- kolportowano wśród uczestników wydarzenia ulotki dotyczące kampanii
  „W Krakowie Dobra Woda Prosto Z Kranu".

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.