Dziękujemy za każdą okazaną pomoc w imieniu własnym i rodziców.
Naszych podopiecznych można wspomóc za pośrednictwem banku lub poczty bądź elektronicznie za pośrednictwem serwisu www.siepomaga.pl

Do pobrania: Zezwolenie MSWiA

Pomoc dla Klaudii

Do naszej akcji 1% odpisów w ramach akcji POMÓŻ DZIECKU dołączyła Klaudia Stenzel (ur. 13.05.2005 roku).

Zobacz wiecej

Pomoc dla Oliwiera

Oliwier miał być „warzywkiem" – tak powiedzieli lekarze. Na szczęście, lekarze są tylko ludźmi i też się mylą.

Zobacz wiecej

WYBUDŹMY ROBERTA!

Matka Roberta zwróciła się do naszego stowarzyszenia z prośbą o pomoc i wsparcie poprawy stanu zdrowia swojego 17-letniego syna  w akcji 1% odpisów. Robert był operowany  w sierpniu 2015 roku na guza mózgu. Obecnie chłopiec  jest w śpiączce, musi być systematycznie rehabilitowany.

Zobacz wiecej

Pomoc dla Marysi - „ZANIM SIĘ UDUSZĘ"

Witajcie. Jesteśmy rodzicami 3-letniej Marysi. Nasza córeczka od urodzenia cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. To ciężka choroba genetyczna, w dodatku nieuleczalna.

Zobacz wiecej

Pomoc dla Stasia - Weź mnie za rękę i prowadź

5-letni Staś miał być zdrowym dzieckiem. Dwa miesiące przed jego narodzinami mamę zaczął bardzo boleć brzuch. Pojechała do szpitala, gdzie dowiedziała się, że z jej maleństwem nie wszystko jest w porządku.

Zobacz wiecej

Adaś Towarek - POWSTRZYMAĆ SWĘDZENIE

Adaś ma 5 lat. Jego ciało pokryte jest pęcherzykami, które okropnie swędzą. Nie można tego porównać ze swędzeniem, którego doświadcza zdrowe dziecko, np. po ukąszeniu komara. Adaś choruje na alergię atopową IgE zależną z niezwykle wysokim stężeniem immunoglobiny E, astmę, nieżyt nosa i gardła.

Zobacz wiecej

Kacper Czechowicz - UTRZYMAĆ PADACZKĘ W RYZACH

Kacper urodził się w zamartwicy – otrzymał zaledwie 1 punkt w skali Apgar. W wyniku niedotlenienia okołoporodowego cierpi na całościowe zaburzenie rozwoju, na które składa się czterokończynowe porażenie mózgowe, padaczka oraz zaburzenia ze spektrum autyzmu.

Zobacz wiecej

Monika Niemiec - „PÓJŚĆ TAM, GDZIE NOGI PONIOSĄ”

Monika urodziła się 25 marca 1999 roku. Przyszła na świat razem ze swoim bratem bliźniakiem, Robertem. Oboje z powodu zachwiania gospodarki jonowej organizmu doznali porażenia mózgowego - Robert lekkiego, Monika bardzo ciężkiego.

Zobacz wiecej

Marcin Okrutniak - „TURKUSOWY ROWER”

Marcinek urodził się 28 maja 2002 roku w Krakowie, jako wcześniak w 33 tygodniu ciąży. Ważył zaledwie 1,01 kg z 38 cm długości ciała – obciążony Zespołem Downa.

Zobacz wiecej

Gabriela Witomska - „GABI I JEJ BRYKA”

Gabrysia urodziła się w 2004 roku. Około drugiego roku życia u dziewczynki stwierdzono padaczkę ze stanami nieświadomości. Nieprzewidywalne napady choroby w znaczący sposób wpływały na rozwój dziewczynki, a podawane leki okazywały się mało skuteczne.

Zobacz wiecej

Kamila Słoma - REHABILITACJA

Kamilka urodziła się w 2002 roku i jest żywą dziewczynką dobrze rozwijającą się umysłowo i psychicznie. Kamilka urodziła się zdrowa z widocznymi po dwóch tygodniach plamami na twarzy i szyi, które okazały się naczyniakami.

Zobacz wiecej

Mateusz Wójcik - „WÓZEK REHABILITACYJNY DLA MATEUSZKA”

Mateuszek urodził się 15 grudnia 2008 roku. Nic nie wskazywało na problemy ze zdrowiem i został oceniony zaraz po porodzie na najlepszą ocenę 10/10 w skali Apgar. W czwartej dobie życia zaczęły pojawiać się objawy odbiegające od zdrowo rozwijającego się dziecka, głównie przy bierności w poruszaniu nóżkami i trzymaniu stabilnie główki.

Zobacz wiecej

Patryk Kura - „POMÓŻMY PATRYCZKOWI”

Patryczek Kura urodził się 21.03.2007 w Krakowie. W czwartym tygodniu życia rodzice zauważyli, że synek jest coraz słabszy, coraz mniej aktywny ruchowo.

Zobacz wiecej

Dominika Kopczyk - „NIEBIESKI KOMBINEZON"

Dominika urodziła się 12 maja 2006 roku w Krakowie. Jest bardzo pogodną i energiczną dziewczynką. Na podstawie przeprowadzonych badań stwierdzono u niej dziecięce porażenie mózgowe z niedowładem czterokończynowym (postać piramidowo-pozapiramidowa) oraz padaczkę objawową.

Zobacz wiecej

MONIKA

Do naszych podopiecznych dołączyła Monika. 

Przekaż swój 1% dla Moniki. 

 Monika od 25 lat zmaga się z chorobą.Tak jak każdy młody człowiek ma swoje marzenia, kocha przyrodę i zwierzęta, ale przede wszystkim pragnęłaby być choć trochę samodzielna. Niestety leczenie i rehabilitacja wymagają dużych nakładów finansowych, których brakuje rodzinie. Aby chociaż w minimalnym stopniu poprawić egzystencję Moniki potrzebna jest dalsza systematyczna rehabilitacja i leczenie. Dlatego prosimy ludzi ,,wielkiego serca" o pomoc i wsparcie dla Moniki.

 

Zobacz wiecej

ANNA SZOSTAK

Ania ma 10 lat i chodzi do szkoły specjalnej. Od urodzenia ma upośledzenie umysłowe które znacznie ogranicza mozliwosci samodzielnej egzystencji. Wymaga pomocy zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych. Chciałaby pływać , jeździć konno, tańczyć.  Wymaga leczenia specjalistycznego , opieki psychiatry i neurologa.

 

 

Wspomóż leczenie Ani:

KRS 0000052078

Cel szczegółowy: Anna Szostak

 


1% DLA BASI

Basia jest osobą niepełnosprawną . Niezbędna jest w jej przypadku rehabilitacja. Wspomóż Basię wpłacając 1% - KRS 0000052078 z dopiskiem BARBARA KNAP.

Tak Basia napisała o sobie:

BASIA

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.