kraków miasto
OPP
1procent

XXIII TURNIEJ MIKOŁAJKOWY w ZSOS Nr 2 W KRAKOWIE

W dniu 8 grudnia 2017  w Zespole Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2 w Krakowie, odbył się Ogólnopolski XXIII Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. 

Czytaj więcej

SPOTKANIE - FESTIWAL KRAKOWSKICH NGO

W dniu  1.12.2017 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2 w Krakowie, Stowarzyszenie Pomocy Szkole "Małopolska" zorganizowało spotkanie w ramach Święta Krakowskich Organizacji Pozarządowych.

Czytaj więcej

REALIZOWANE GRANTY

Informujemy, że Stowarzyszenie prowadzi obecnie 2 projekty grantowe współfinansowane  ze środków Województwa Małopolskiego, „TANECZNY ALFABET” i "EKOLOGIA NASZEGO MIASTA".

Czytaj więcej

Gala XIV Edycji Konkursu „Stół pięknie nakryty – królik na małopolskim stole”

Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 2  im. prof. Odona Bujwida w Krakowie, zaprosił nas na Galę XIV Edycji Konkursu „Stół pięknie nakryty – królik na małopolskim stole” . Gala miała miejsce w dniu 8 listopada 2017 roku przy ul. Zamoyskiego w Krakowie. ZW  SPSM przyjął patronat nad galą i ufundował nagrody dla uczestników konkursu.

Czytaj więcej

60-lecie ZS Gastronomicznych Nr 1 w Krakowie

W dniu 17 listopada 2017 roku uczestniczyliśmy w uroczystości obchodów 60-lecia Zespołu Szkół Gastronomicznych Nr 1 w Krakowie. ZS Gastronomicznych Nr 1 jest placówką Klubu Przodujących Szkół.

Czytaj więcej

Festiwal Krakowskich Organizacji Pozarządowych 2017

Zapraszamy, w imieniu organizatorów: Federacji Małopolska Pozarządowa, Biura Inicjatyw Społecznych i Stowarzyszenia Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie -  do wzięcia udziału w Festiwalu Krakowskich Organizacji Pozarządowych 2017. Festiwal odbedzie sie w dniach 21 listopad - 5 grudnia 2017 roku. 

Czytaj więcej

WAŻNA INFORMACJA - WYKAZ WPŁAT 1% KRAKÓW MIASTO

Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska”, informuje że dokonało wstępnego rozdziału środków z 1% odpisów za rok podatkowy 2016 - wykazy wpłat dostępne na naszej stronie .

 

Czytaj więcej

II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ „WAWELSKIEGO SMOKA”

Stowarzyszenie Pomocy Szkole MAŁOPOLSKA było sponsorem turnieju siatkówki w ZSOS nr 2 w Krakowie, przy którym działa Siatkarski Ośrodek Szkolny oraz Uczniowski Klub Sportowy "Sparta Volleyball Kraków".

Czytaj więcej

Wolontariusze SPSM na Biegu Pocztyliona.

Wolontariusze z SPSM przywitali uczestników biegu pod muzeum PRL w Nowej Hucie oraz wysłuchali prelekcji na temat  organizacji i systemie komunikacji w czasach braku zorganizowanej łączności pocztowej, czyli przed rokiem 1558.

Czytaj więcej
12
GRU

FINAŁ PROJEKTU "TANECZNY ALFABET"

W dniu 18 grudnia  2017 roku (poniedziałek) w Teatrze Ludowym o godz.17.30 odbędzie się finał projektu TANECZNY ALFABET.

Czytaj więcej

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.