kraków miasto
OPP
1procent

I BAL CHARYTATYWNY SPSM - ZA NAMI.

Pierwszy Bal Charytatywny Stowarzyszenia Pomocy Szkole "Małopolska" odbył się 12 stycznia 2018 roku, w Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Celem balu była pomoc osobom, które potrzebują wsparcia. Stowarzyszenie to inicjatywa zorientowana na cele społeczne, podporządkowana człowiekowi, koncentrująca się na pomaganiu najbardziej potrzebującym .

Czytaj więcej

Z POTRZEBY SERCA - WIGILIA INTEGRACYJNA

W dniu 18 grudnia 2017 roku w ZSO Sportowych zorganizowano wigilię integracyjną. Podczas wigilii uczniowie klasy 4-tej przedstawili Jasełka.

Zobacz artykuł w "Głosie" Tygodniku Nowohuckim.

Czytaj więcej

UROCZYSTE POSUMOWANIE PROJEKTU "TANECZNY ALFABET"

W dniu 18 grudnia 2017 roku w Teatrze Ludowym w Nowej Hucie odbyło sie podsumowanie projektu "Taneczny alfabet". Młodzież przedstawiła efekt swojej pracy z warsztatów tetralnych i tanecznych.

Czytaj więcej

JASEŁKA W ZSO SPORTOWYCH NR 2 W KRAKOWIE

Kilkadziesiąt osób  zjawiło się na spotkaniu opłatkowym osób niepełnosprawnych w Zespole Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2 w Krakowie.

Czytaj więcej

XXIII TURNIEJ MIKOŁAJKOWY w ZSOS Nr 2 W KRAKOWIE

W dniu 8 grudnia 2017  w Zespole Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2 w Krakowie, odbył się Ogólnopolski XXIII Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. 

Czytaj więcej

SPOTKANIE - FESTIWAL KRAKOWSKICH NGO

W dniu  1.12.2017 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2 w Krakowie, Stowarzyszenie Pomocy Szkole "Małopolska" zorganizowało spotkanie w ramach Święta Krakowskich Organizacji Pozarządowych.

Czytaj więcej

REALIZOWANE GRANTY

Informujemy, że Stowarzyszenie prowadzi obecnie 2 projekty grantowe współfinansowane  ze środków Województwa Małopolskiego, „TANECZNY ALFABET” i "EKOLOGIA NASZEGO MIASTA".

Czytaj więcej

Gala XIV Edycji Konkursu „Stół pięknie nakryty – królik na małopolskim stole”

Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 2  im. prof. Odona Bujwida w Krakowie, zaprosił nas na Galę XIV Edycji Konkursu „Stół pięknie nakryty – królik na małopolskim stole” . Gala miała miejsce w dniu 8 listopada 2017 roku przy ul. Zamoyskiego w Krakowie. ZW  SPSM przyjął patronat nad galą i ufundował nagrody dla uczestników konkursu.

Czytaj więcej

60-lecie ZS Gastronomicznych Nr 1 w Krakowie

W dniu 17 listopada 2017 roku uczestniczyliśmy w uroczystości obchodów 60-lecia Zespołu Szkół Gastronomicznych Nr 1 w Krakowie. ZS Gastronomicznych Nr 1 jest placówką Klubu Przodujących Szkół.

Czytaj więcej

Festiwal Krakowskich Organizacji Pozarządowych 2017

Zapraszamy, w imieniu organizatorów: Federacji Małopolska Pozarządowa, Biura Inicjatyw Społecznych i Stowarzyszenia Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie -  do wzięcia udziału w Festiwalu Krakowskich Organizacji Pozarządowych 2017. Festiwal odbedzie sie w dniach 21 listopad - 5 grudnia 2017 roku. 

Czytaj więcej

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.