Wpłaty 1% za rok podatkowy 2017

Szanowni Państwo.

Według wpłaconych na nasz rachunek środków z 1% odpisów  w kwocie 1.408.887,53 informujemy, ze podzielenie  środków,  które wpłynęły będzie możliwe po uzyskaniu raportu z US Kraków Śródmieście (miejsce rejestracji SPSM).

                Powołamy komisję, która przeliczy uzyskane środki dla poszczególnych naszych beneficjentów w akcji.

                Komisja raport opublikuje na naszej stronie internetowej i prześlemy informacje mailowe do  uczestników naszej akcji. Prosimy o cierpliwość , ponieważ bez wspomnianego raportu obliczenie środków dla poszczególnych beneficjentów nie jest możliwe.

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.