Uroczystość 110-lecia powstania PZ  Nr 9 w Kętach

W dniu 6 października 2017 roku w Powiatowym Zespole Nr 9 im. Marii Dąbrowskiej w Kętach, odbyły się uroczyste obchody 110 lecia powstania placówki.

Wśród gości, obecni, byli m.in.: Pani Anna Zalewska - Minister Edukacji Narodowej, Pani Barbara Nowak - Małopolski Kurator Oświaty, Pani Halina Cimer – Małopolski Wicekurator Oświaty oraz władze powiatu oświęcimskiego i Miasta Kęty.

Zarząd Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska reprezentowali Pan Bohdan Piotrowicz – Prezes Zarządu  i Pani Barbara Wacławek – Przewodnicząca OP SPSM Chrzanów.

Obchody rozpoczęły się Mszą Świętą a część oficjalna odbyła się w sali widowiskowej Domu Kultury w Kętach. Zgromadzonych gości i społeczność szkolną przywitała dyrektor szkoły Pani Grażyna Mojżesz-Wlazły. Prezes Bohdan Piotrowicz przekazał, na ręce Pani Dyrektor okolicznościowy adres i upominek. Stowarzyszenie było również sponsorem okolicznościowej publikacji „Różne losy, różne pasje, jedna szkoła” wydanej w związku z obchodami rocznicowymi. Następnie uczniowie z grup teatralnych i muzycznych przedstawili spektakl pt. „Wyspa”.

Dalsza część uroczystości miała miejsce już w murach Szkoły, gdzie dokonano jej uroczystego oddania do użytku, po generalnym remoncie.

 

Zdjęcia ze strony Małopolskiego Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Galeria zdjęć

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.