SPRAWOZDANIA SPOŁECZNYCH KOMITETÓW SPSM -TERMIN 23.03.2018

      W związku z koniecznością zamknięcia roku sprawozdawczego 2017,  Społeczne Komitety, które nie przesłały jeszcze sprawozdań z działalności informujemy o obowiązku ich  uzupełnienia.

     Informujemy również  Społeczne Komitety, że sprawozdanie z działalności Społecznego Komitetu nie jest równoznaczne z sprawozdaniem z 1% odpisów.

     Nie dopełnienie obowiązku sprawozdawczego (druk sprawozdania i pismo przesłane listem poleconym w dniu 23.03.2018) spowoduje zastosowanie w tym zakresie  przepisów statutu.

    Przedstawiamy wzorcowe sprawozdanie złożone przez Społeczny Komitet SPSM przy ZS Ekonomicznych Nr 2 w Krakowie – aby pobrać  KLIKNIJ TUTAJ

Załączniki:

WZÓR SPRAWOZDANIA SPOŁECZNEGO KOMITETU – format doc

WZÓR SPRAWOZDANIA SPOŁECZNEGO KOMITETU – format pdf

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.