PODRÓŻE Z KSIĄŻKĄ - PODSUMOWANIE

„Podróże z książką” – podsumowanie projektu  ufundowanego przez International Paper Polska sp. z o.o. w ramach programu Pomocna Gałąź – Program Grantów International Paper Polska.

Zakończył się projekt  „Podróże z książką”, który prowadzony był przez  nasze Stowazryszenie w Szkole Podstawowej w Sierczy. . Biblioteka wzbogaciła się o 106 nowych książek, przedszkole zostało zaopatrzone w mapy interaktywne, a uczestnicy otrzymali  30 książek jako nagrody w naszych konkursach.

Efekty projektu przerosły nasze oczekiwania. Nie tylko chętnie wypożyczano nowości podróżnicze, lecz również dyskutowano  o nich między sobą oraz z nauczycielami. 

Fantastycznie dopracowane plany wycieczek, pomysłowo skonstruowane i zachęcające do wyjazdu foldery – to efekt drugiego konkursu.

Najtrudniej było ocenić konkurs plastyczny, gdyż poziom był bardzo wysoki. W jury zasiadało kilkanaście osób, żeby ocena była sprawiedliwa. Śmiało możemy powiedzieć, że Wasze dzieła mogłyby być wykorzystane jako ilustracje w przewodnikach. 

 

 

Szczegółowe sprawozdanie z realizacji Projektu.pdf

 

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.