MILOWY KROK BASI

Basia jest osobą niepełnosprawną . Niezbędna jest w jej przypadku rehabilitacja. Wspomóż Basię dokonując wpłaty na konto w KBS  nr 48 8591 0007 2070 0125 4500 0005 z dopiskiem „DLA BASI KNAP”. Dziękujemy za każdą wpłaconą kwotę!  

Basia ma obecnie 33 lata i od dziecka zmaga się z niepełnosprawnością, padaczką lekooporną oraz opóźnieniem w rozwoju intelektualnym. Sześć lat temu zdiagnozowano u niej stwardnienie rozsiane boczne (zanik mięśni nóg i rąk z uszkodzeniem neuronu ruchowego). Basia pomimo ciężkiej choroby jest wesoła, lubi muzykę i często się uśmiecha. Chce jak każdy z nas cieszyć się życiem.  Niestety choroba postępuje i jak dotąd nie ma na nią skutecznej terapii i szansy na wyleczenie.  Basia potrzebuje codziennej rehabilitacji i specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego.

Najpilniejszą potrzebą jest zakup SCHODOŁAZA KROCZĄCEGO. Koszt takiego sprzętu to kwota około 30.000,00 zł. Zakup może być zrefundowany przez PEFRON, jednak potrzebny jest wkład własny w wysokości 10% wartości – około 3000,00 zł.

Mieszkanie rodziny mieści się na ostatnim (trzecim) piętrze bloku bez windy. Zejście i wyjście, np. do lekarza dla Basi to ogromna „wyprawa” i wysiłek. Staje się to z każdym miesiącem coraz trudniejsze, a w niedługim czasie będzie niemożliwe. Nie pozwólmy aby Basia stała się więźniem swojego domu! Dajmy jej szansę na leczenie i rehabilitację.

Sytuacja finansowa rodziny jest trudna. Nawet kwota 10% wkładu własnego,  dla rodziny to bardzo duży wydatek (leki i suplementy pochłaniają dużą część dochodów rodziny).

Zwracamy się do Państwa o pomoc w zebraniu niezbędnej kwoty na zakup schodołazu i rehabilitację dla Basi. Potrzebna kwota to 5000,00 zł. 

Mozesz również wspmóc Basię wpłacając 1% - KRS 0000052078 z dopiskiem BARBARA KNAP

Zawsze można liczyć na serce i hojność ludzi, którym nie jest obojętny los tych, którzy naszej  pomocy potrzebują.

 

Galeria zdjęć

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.