MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRZYKÓW

     W dniu 15.04.2019 roku, uczestniczyliśmy w uroczystym otwarciu Międzyprzedszkolnego  Przeglądu Teatrzyków Dziecięcych, którego  jesteśmy współorganizatorem.  Przegląd odbywa się w przedszkolu „Glukusie” w Krakowie. Byliśmy obecni przy prezentacjach Publicznego Przedszkola Glukusie grupa „Biedronki” w przedstawieniu „Chatka – chałupeńka”   w reżyserii Pań  Joanny Fiszer i Magdaleny Głowy, scenariusz Pani Maria Zadrożniak oraz przedstawienia „Królewna Śnieżka i 7 Krasnoludków”, Samorządowego Przedszkola Nr 99 im. Zielonego Motylka w Krakowie. Scenariusz zaczerpnięty z internetu. Reżyseria: Panie Katarzyna Kołodziej – Ścigalska i Ewelina Lisowicz.  

        Serdecznie dziękujemy Paniom przygotowującym najmłodszych adeptów sztuki aktorskiej, Paniom Jurorkom Międzyprzedszkolnego Przeglądu z Teatru Współczesnego i Ludowego  oraz Centrum Edukacji Artystycznej Muzylek Moni.

Przegląd jest możliwy dzięki właścicielom przedszkola Glukusie, którzy udostępnili pomieszczenia przedszkolne dla prezentowanego przez nas Przeglądu.

   Zmagania młodych aktorów potrwają do środy. W dniu 17.04.2019 o godz. 15.00 odbędzie się gala finałowa i wręczenie nagród zwycięzcom.

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.