KOLEJNE OTRZYMANE GRANTY

Miło nam poinformować, że realizowane są 2 kolejne projekty:

Nauczanie dodatkowe języka francuskiego dla uczniów szkół podstawowych w Krzeszowicach z zastosowaniem nauczanego języka w życiu codziennym. Grant na trzy miesiące, realizacja od kwietnia do czerwca 2018 r.  Kwota: 4000 zł

 oraz

Zadanie w zakresie kultury: wydanie i promocja albumu muzycznego Joga nocą Zenona Mąsiora do tekstów Czycza. Czas realizacji:5.09 do 30.XI 2018 r. Kwota dotacji - 6000 zł.

Granty otrrzymane z Urzędu Gminy Krzeszowice a realizowane przez Społeczny Komitet przy SP NR 1 w Krzeszowicach.

 

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.