IX SPOTKANIA SZACHOWE NA MYŚLENICKIM RYNKU

      Główni organizatorzy turnieju Myślenicka Akademia Talentów, Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa, SP Nr 2 w Myślenicach po raz kolejny zaprosili na plenerowe spotkanie szachowe na urokliwym Rynku Myślenickim.  Spotkanie odbyło się 10 czerwca 2018 roku.  

      Projekt wsparł Urząd Miasta i Gminy Myślenice a turniej otworzył burmistrz Miasta i Gminy - Pan Maciej Ostrowski. 

      Stowarzyszenie Pomocy Szkole "Małopolska",  na ręce prezesa Zarządu otrzymało podziękowanie za wsparcie IX Spotkania Szachowego na Myślenickim Rynku.

      Uczestnicy z wielu miejscowości woj. małopolskiego, wykazali dobrą formę, prezentując swoje umiejętności gry w szachy.  Stowarzyszenie szczególnie ceni najmłodszych uczestników turnieju.

       Zwycięzcą okazał się  Pan Grzegorz Słabek z TS Wisła Kraków. Drugie miejsce zajął Pan Andrzej Bętkowski z TTKF Drogowiec Kraków a miejsce trzecie Pan Radosław Barski z MKS Sandecja Nowy Sącz.

Więcej na temat turnieju i wyników na stronie http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_3471/index.html?l=pl

 

Galeria zdjęć

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.