GRANTY I DOTACJE SPSM

      Z satysfakcją informujemy, że w dniu 7 lutego 2018, Stowarzyszenie podpisało umowę na realizację projektu „Podróże z książką”, w ramach Branches of Giving Grant Program  CSR Team,  z Firmy International Paper Polska Sp. z o.o.  Jest to pierwszy otrzymany grant w roku 2018. Uzyskana kwota to 5.000,00 zł.  Realizacja będzie się odbywać w Szkole Podstawowej w Sierczy, powiat wielicki. Projekt  zakłada promowanie czytelnictwa wśród uczniów szkoły oraz zakup odpowiednich pozycji książkowych do biblioteki. Realizacja zakończy się w miesiącu czerwcu br. uroczystym podsumowaniem.

      W  dniu 8 lutego 2017 Stowarzyszenie złożyło  wniosek grantowy do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego na realizację grantu w ramach zadania:  „Podtrzymywanie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości  oraz  rozwój świadomości narodowej , obywatelskiej i kulturowej.” pn. „Dla Rodziny i Ziemi Rodzinnej” . Czas realizacji projektu kwiecień – czerwiec 2018, miejsce realizacji -  Szkoła Podstawowa w Jastrzębi (Społeczny Komitet SPSM). W ramach założeń projektowych  przewidziane są zajęcia taneczne (taniec ludowy), quizy  wiedzy o regionie, warsztaty historyczne.  Koszty projektu ogółem 12.850,00 zł z czego 10.000,00 to wnioskowana dotacja.

 

       W dniu 7 lutego 2018 firma IT.integro sp. z o.o z Poznania,  poinformowała nas o przekazaniu kwoty 2.850,00 zł,  z przeznaczeniem dla Przedszkola Publicznego w Buczkowicach. Z otrzymanych od Darczyńcy środków zakupione zostaną  pomoce dydaktyczne dla dzieci.  Środki zostaną przekazane zgodnie z wolą Darczyńcy.

 

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.