FINAŁ IX MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU WŁASNYCH PRAC TECHNICZNYCH w ZS El. Nr 2

Zarząd Wojewódzki SPSM przywiązuje dużą wagę do współpracy z placówkami edukacyjnymi kształcącymi uczniów z wiedzy technicznej i zawodowej. Dnia 14.03.2018 braliśmy udział w IX Małopolski Konkursie Własnych Prac Technicznych, który odbył się w Zespole Szkół Elektrycznych Nr 2 w Krakowie, na os. Szkolnym. Ufundowaliśmy nagrody dla zwycięzców poszczególnych form konkursowych. W konkursie uczestniczyły szkoły średnie z Bochni, Dobczyc, Krakowa, Nowego Sącza, Suchej Beskidzkiej, Tarnowa i Wadowic.

Przedstawiamy Laureatów, którzy zdobyli I miejsca :
kategoria automatyka/robotyka: - Easy BARman - Mateusz Garwol, Filip Oleksy Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Józefa Kustronia w Nowym Sączu

kategoria informatyka: Walle – Home Assistans - Dawid Liberda, Samuel Grabczak Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Józefa Kustronia w Nowym Sączu

kategoria elektrotechnika-elektronika: Ploter CNC - Artur Lenart - Zespół Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.