FESTIWAL PIĘKNIE ŻYĆ

8 maja 2018 r w Chrzanowie w sali MOKSIR odbył się III Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych „Pięknie żyć”. Organizatorem konkursu był SOSW w Chrzanowie pod patronatem Starostwa Powiatowego.

Stowarzyszenie Pomocy Szkole ,,Małopolska''ufundowało nagrody. Pani Barbara Wacławek Przewodnicząca Zarządu SPSM  w Chrzanowie reprezentowała nasze Stowarzyszenie i odebrała podziękowanie oraz rękodzieło wykonane przez zdolną młodzież  z niepełnosprawnością.

   Ideą festiwalu było radosne, niezwykłe spotkanie, które mogłoby się stać pochwałą dla piękna życia człowieka. Celem Festiwalu było zaprezentowanie twórczości artystycznej: wokalnej, form teatralnych i ruchu scenicznego osób niepełnosprawnych, a także zapewnienie uczestnikom niezapomnianej zabawy. 

Festiwal swoim występem uświetnił występ zespołu Gregores Gospel Band oraz Grzegorz Kłeczek.

W festiwalu wzięli udział uczniowe szkół z Powiatu Chrzanowskiego, dzieci z Przedszkoli Integracyjnych oraz przedstawiciele z Fundacji Brata Alberta. Wspaniała i podniosła atmosfera udzieliła się całej widowni.

 

                                                                               Agnieszka Kania 

                                                                        Sekretarz ZP Chrzanów

 

 

Zobacz relację z Festiwalu w Chrzanowskiej telewizji Lokalnej     

 

Galeria zdjęć

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.