APEL O POMOC!!!

APEL

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc dla rodziny 2 uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Oświęcimiu - Marcina i Piotra.

Cała rodzina chłopców to osoby niepełnosprawne, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej.

Ze względu na dług spadkowy, zagraża im licytacja domu a w konsekwencji eksmisja.  

Gorąco prosimy o wsparcie.

Wpłat można dokonywać na konto Społecznego Komitetu przy SOSW w Oświęcimiu numer

13 8110 1023 2003 0300 4721 0003 z dopiskiem „Dla rodziny Grzesiaków”

Szczegóły w informacji - pdf 

Pismo Społ. Kom. SPSM w SOSW Oświęcim - pdf

Zdjęcia domu p. Grzesiaków - pdf

 

Aktualizacja:

Prosimy Państwa o kolejne wpłaty . Pozostało jeszcze 10 tys. złotych, które ma pożyczyć rodzina Państwa Grzesiaków. Apelujemy o pomoc w uzbieraniu tych brakujących 10.000 zł, żeby rodzina nie musiała popadać w kolejne długi.   Udało się uzbierać 50.000 zł na spłatę zadłużenia. Odstąpiono od zapłaty odsetek i sprawa odbędzie się bez udziału komornika. Kwota zadłużenia zostanie spłacona.

Koleżankom  ze  Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Oświęcimiu,  gratulujemy zaradności i inicjatywy  w sprawie  pomocy dla rodziny potrzebującej natychmiastowego wsparcia.

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.