60-lecie ZS Gastronomicznych Nr 1 w Krakowie

W dniu 17 listopada 2017 roku uczestniczyliśmy w uroczystości obchodów 60-lecia Zespołu Szkół Gastronomicznych Nr 1 w Krakowie.

            ZS Gastronomicznych Nr 1 jest placówką Klubu Przodujących Szkół.

            Uczestniczący w uroczystości Wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa Pan Sławomir Pietrzyk w swym wystąpieniu wykazał się dużą znajomością historii Zespołu, dokładnie i precyzyjnie wymieniając wszystkich dyrektorów Zespołu. Redagując Tygodnik Nowohucki, potrafił wskazać daty kierowania Zespołem przez poprzednich dyrektorów.

            Istotnym osiągnięciem Zespołu Szkół Gastronomicznych Nr 1, jest szeroka współpraca z tego typu placówkami w Austrii,  Norymberdze,  Villers-les-Nancy, Preszowie, Bratysławie i w ostatnim czasie w Chinach.

Prezentowani  na naszych zdjęciach, kierownicy tychże placówek, nawiązując do współpracy z zespołem, stwierdzili, że współpraca ta jest owocna dla obu stron i umożliwia poznanie w czasie wizyt szkoleniowych form pracy w gastronomii w tych krajach.

             Życzenia i podziękowania za osiągnięcia w imieniu Prezydenta Miasta Krakowa pana prof. Jacka Majchrowskiego odczytała Pani Kierownik Wydziału Edukacji UMK  Anna Korfel-Jasinska.

            W uroczystości wzięli udział pedagodzy Zespołu, którzy w ciągu lat poprzednich uczyli przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych.

            Po części oficjalnej uczący pedagodzy z Zespołu spotkali się z absolwentami.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z 60-lecia szkoły-„Zwykłe miejsca potrafią mieć niezwykłe wspomnienia”

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.