Start2
Kwota przekazana na rozwój edukacji:
8 793 250
Salamandra2
Kolonie
Salamandra
Zimowiska
wyjazdy inegracyjne
zielone szkoły
Zrealizowane imprezy

Aktualności

VIII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY

W dniach 8-9 grudnia 2017 roku, w budynku Szkoły Podstawowej Nr 4 w Myślenicach po raz ósmy odbywał się Mikołajkowy Turniej Szachowy, organizowany przez Myślenicką Akademię Talentów.

Czytaj więcej

XXIII TURNIEJ MIKOŁAJKOWY w ZSOS Nr 2 W KRAKOWIE

W dniu 8 grudnia 2017  w Zespole Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2 w Krakowie, odbył się Ogólnopolski XXIII Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. 

Czytaj więcej

SPOTKANIE - FESTIWAL KRAKOWSKICH NGO

W dniu  1.12.2017 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2 w Krakowie, Stowarzyszenie Pomocy Szkole "Małopolska" zorganizowało spotkanie w ramach Święta Krakowskich Organizacji Pozarządowych.

Czytaj więcej

REALIZOWANE GRANTY

Informujemy, że Stowarzyszenie prowadzi obecnie 2 projekty grantowe współfinansowane  ze środków Województwa Małopolskiego, „TANECZNY ALFABET” i "EKOLOGIA NASZEGO MIASTA".

Czytaj więcej

WITAMY W AKCJI 1%

Prowadzimy akcję dla instytucji kultury i Klubów Sportowych. Zapraszamy do przyłączenia się do naszej akcji. 

Czytaj więcej

„Zdrowe żywienie dzieci i młodzieży”

W Oświęcimiu w dniu 29 listopada 2017, Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole zorganizowało  43 spotkanie w projekcie „Zdrowe żywienie dzieci i młodzieży”.

Czytaj więcej

SPOTKANIE LUDZI DOBREGO SERCA

Przewodniczący ZP Kraków Powiat naszego Stowarzyszenia,  Pan Konrad Szymacha, zaprosił na spotkanie „Ludzi Dobrego Serca”, dziękując im za pomoc w realizowanych przez niego akcjach charytatywnych. Spotkanie odbyło się w dniu 19 listopada 2017 roku  w Igołomi.

Czytaj więcej

Gala XIV Edycji Konkursu „Stół pięknie nakryty – królik na małopolskim stole”

Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 2  im. prof. Odona Bujwida w Krakowie, zaprosił nas na Galę XIV Edycji Konkursu „Stół pięknie nakryty – królik na małopolskim stole” . Gala miała miejsce w dniu 8 listopada 2017 roku przy ul. Zamoyskiego w Krakowie. ZW  SPSM przyjął patronat nad galą i ufundował nagrody dla uczestników konkursu.

Czytaj więcej

60-lecie ZS Gastronomicznych Nr 1 w Krakowie

W dniu 17 listopada 2017 roku uczestniczyliśmy w uroczystości obchodów 60-lecia Zespołu Szkół Gastronomicznych Nr 1 w Krakowie. ZS Gastronomicznych Nr 1 jest placówką Klubu Przodujących Szkół.

Czytaj więcej

E-wolontariat – pomysł na kampanię 1% z SPSM w Waszych szkołach!

E-wolontariat – pomysł na kampanię 1% ze Stowarzyszeniem Pomocy Szkole Małopolska w Waszych szkołach!  Jeśli zastanawiacie się jak efektywniej zbierać odpisy 1% od podatku na rzecz Waszej szkoły – Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska zachęca do e-wolontariatu.

 

Czytaj więcej

Wydarzenia i projekty

Facebook

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.