Wiktoria Ziober

Stypendystka SPSM w roku 2017/2018
Pływanie to moja pasja - dzieki moim rodzicom pływam od urodzenia.
Mistrzostwa Świata – Dyplom
Rekordy Polski
Rekordy okręgu małopolskiego
fb Wiktoria Ziober

Zuzanna Szymczyk

Zuzanna trenuje Kung - Fu od 2014 roku w Młodzieżowym Klubie Sportowym Kung Fu Lung w Wieliczce.

Zobacz wiecej

Ewelina Michalczyk

Ewelina trenuje Kung-Fu od szóstego roku życia pod okiem Sifu Tomasza Chabowskiego oraz Sighia Sabiny Goraj Chabowskiej w Szkole Sztuk Walki Kung Fu Lung w Wieliczce. Ma na swoim koncie wiele sportowych sukcesów między innymi jest multimedalistką w Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski w formach tradycyjnych oraz walkach.

Zobacz wiecej

Katarzyna Adamowicz

Współpracując z Myślenickim Klubem Szachowym organizującym różnorodne imprezy popularyzujące sport szachowy, Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska” udzieliło dofinansowania do wyjazdu na zawody do Warszawy Katarzynie Adamowicz - reprezentantce tegoż Klubu. Katarzyna Adamowicz, zakwalifikowała się do 10-osobowego finału 66-tych Indywidualnych Mistrzostw Polski Kobiet w Szachach 2014.

Zobacz wiecej

Orkiestra Dęta Wieniawa

Wspierajmy młode talenty!
W dniu 15 lutego 2016 roku do naszych pasjonatów w dziedzinie muzyka dołączyła Orkiestra Dęta „Wieniawa” z Raciborowic.

Zobacz wiecej

POSM I STOPNIA WIELICZKA

Szkoła Muzyczna w Wieliczce jest  publiczną placówką oświatową, ma charakter umuzykalniający i nie daje uprawnień zawodowych. Więcej na temat placówki na stronie http://www.smuzwieliczka.edu.pl 

Zobacz wiecej

POSM I STOPNIA MYŚLENICE

Wszystko na temat placówki na stronie internetowej http://www.psm.myslenice.pl 

Zobacz wiecej

POSM I STOPNIA ŚWIĄTNIKI GÓRNE

Wszystko na temat placówki na stronie internetowej  http://www.sm-swiatniki.pl 

Zobacz wiecej

POSM I STOPNIA SKAWINA

Wszystko na temat placówki na stronie internetowej http://smuzskawina.edu.pl 

Zobacz wiecej

Honorata Kucharska

Ur. 18 lipca 2002 w Jaworznie, kandydatka na mistrzynię krajową (2016).

Zobacz wiecej

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Raciborzu

Nasza szkoła powstała w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. W obecnym budynku mieści się od 1978 roku. Jesteśmy placówką państwową prowadzoną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Kształcimy muzycznie dzieci i młodzież z powiatu raciborskiego i okolic.

Zobacz wiecej

FUNDACJA SZANSA - REALIZUJ SWOJE SZANSE

Fundacja SZANSA  została zarejestrowana w maju 2012 roku. Stworzyła  projekt “Kultura, nauka i sport“, dający wszystkim zainteresowanym możliwość realizowania się w wielu dziedzinach życia. Prowadzi  szkolenia, organizuje  imprezy masowe, promuje  twórców, integruje  grupy. Działa na polu turystyki i ochrony środowiska. Zrzesza ludzi z ideą, pomysłem na życie. Daje szansę.

 więcej o Fundacji na stronie http://www.fundacjaszansa.rwc.pl 

Zobacz wiecej

POSM I STOPNIA CZASŁAW

Celem powołania Szkoły Muzycznej było umożliwienie dzieciom i młodzieży z terenu gminy Raciechowice i okolicznych gmin rozwijania zdolności i zainteresowań muzycznych, przygotowanie wrażliwych i świadomych odbiorców muzyki, aktywne oddziaływanie na otoczenie w zakresie upowszechniania kultury muzycznej oraz przygotowanie absolwentów do kontynuowania nauki w Szkole Muzycznej II stopnia.

Zobacz wiecej

AKADEMIA MAŁEGO SPORTOWCA

Akademia Małego Sportowca to miejsce, gdzie poprzez zabawę dzieci nabywają swoje pierwsze umiejetności siatkarskie i tenisowe.

Wszystko o akademii na stronie internetowej http://www.malysportowiec.pl 

Zobacz wiecej

POSM II STOPNIA KRAKÓW

Szkoła Muzyczna II Stopnia w Krakowie przygotowuje przyszłych świadomych i wrażliwych twórców życia kulturalnego a także odbiorców sztuk.

Zobacz wiecej

Gabriela Mizera

Stypendystka SPSM w roku 2017/2018
Bramkarka Miejskiego Klubu Hokeja na Lodzie w Krynicy - Zdroju. Wiele razy reprezentowała Polske w zawodach krajowych i międzynarodowych. Z hokejem związana jest od prawie 13 lat. Na co dzień studentka 3 roku Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Saczu na kierunku Wychowanie Fizyczne.
fb Gabriela Mizera
Zobacz wiecej

STOWARZYSZENIE TANECZNE SF

Stowarzyszenie zostało powołane jako podmiot, którego celem głównym będzie wspieranie rozwoju tancerzy i zespołów Studia Tańca Spin Freekies.

strona FB https://www.facebook.com/pg/StowarzyszenieSF/about/?ref=page_internal 

 

Kacper Raputa & Wiktoria Tylek

Trenują taniec towarzyski od 8 lat w Klubie Tańca Elita. Występują na krajowych i zagranicznych parkietach tanecznych. Są sześciokrotnymi Mistrzami Polski zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich, wielokrotnymi Mistrzami Polski Południowej oraz Małopolski. 

Akcja 1% odpisów -  odpisz 1% na Wiktorię i Kacpra: KRS 0000052078                                    Cel szczegółowy: PASJE - WIKTORIA TYLEK I KACPER RAPUTA

Więcej o tancerzach - plik pdf. 


DANIEL STASIELAK - PASJE

Daniel Stasielak – urodzony 26.06.2004 roku. Od wczesnych lat życia interesował się  muzyką. W wieku 12 lat rozpoczął naukę gry na akordeonie w Zespole Państwowych Szkół Muzycznym im. Jerzego Żurawlewa w Bochni. Laureat licznych konkursów ogólnopolskich jak i międzynarodowych, m.in.:

  • II miejsce w X Makroregionalnym Tarnobrzeskim Konkursie Akordeonowym 21-22 marca 2018r.
  • II miejsce w III Konkursie Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji Szkół Muzycznych I stopnia w Trzcianie 25-27 maja 2018r.
  • II miejsce w IV Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Pradze 26-27 października 2018r.
  • Udział w Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Szkół Muzycznych Ist. w Krzeszowicach 13-14 listopada 2018r.
  • I miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym „Motion Music Festival” w Wieliczce 15-16 listopada 2018r.
  • III miejsce w II Ogólnopolskim festiwalu akordeonowym im. prof. Mirosława Niziurskiego w Kielcach 1-2 marca 2019r.
  • Wyróżnienie w XVIII Gorlickich Konfrontacjach Akordeonowych 25-27 kwietnia 2019r.

Od marca 2019 roku otrzymuje stypendium od Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska, dzięki czemu może realizować swoje dalsze plany związane z grą na akordeonie.

W czerwcu 2019 roku ukończył Szkołę Muzyczną I st. w Bochni z wyróżnieniem i zamierza kontynuować kształcenie artystyczne w szkole muzycznej II st. Szkołę Podstawową w Wawrzeńczycach również ukończył z wyróżnieniem, naukę będzie kontynuował w Liceum Ogólnokształcącym.

Ostatnio wziął udział w projekcie pt. „Powróćmy jak za dawnych lat”, koncert dla Pani Sławy Przybylskiej, zrealizowany wraz z Grupą Wokalno-Aktorską AGT z Rudna Dolnego.

Pomimo natłoku obowiązków bierze udział w licznych wydarzeniach kulturowych, dając koncerty dla szerokiego grona odbiorców.


UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.