ROZDZIELE 2019

W dniach od 2-go do 9 sierpnia 2019 Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska”, dla najmłodszych uczestników zorganizowało pobyt w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Rozdzielu. W trakcie pobytu umożliwiono uczestnikom odwiedzenie atrakcyjnych miejsc w powiatach bocheńskim i brzeskim. Pobyt rozpoczęto od wędrówek górskich w gminach Rozdziele i Laskowa. Zorganizowano wyjazdy i zwiedzanie Kopalni Soli w Bochni, Komnat w Zamku w Wiśniczu i Dębnie oraz Muzeum Motyli w Bochni.

W planach SPSM zamierzano dokonać rekrutacji uczestników ze szkół podstawowych głównie z placówek nabywających od SPSM znaczki cegiełki.

Z przykrością stwierdzamy , że oferta rekrutacji nie spotkała się z dużym zainteresowaniem.

Opiekę nad uczestnikami sprawowały Panie Kinga Trzmielewska i Marta Kania.

Personel Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Rozdzielu z Panią Kierownik Elżbietą Cichońską – Darowską z dużą życzliwością i sympatią odnosił się do uczestników kolonii.