PRZEGLĄD TEATRZYKÓW "TEATR I MY"

Pani dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Wieliczce, mgr Agnieszka Myślak i Pan Szymon Nowak – Prezes Stowarzyszenia „Moje Krzyszkowice” , zaprosili nas na VI Gminny Przegląd Teatrzyków Dziecięcych „Teatr i My”

          

                W dniach 16 i 17 kwietnia 2018 zaprezentowane zostaną przedstawienia 16 teatrzyków przedszkolnych.

                W środę 18 kwietnia 2018 roku, zostaną zaprezentowane spektakle 7 teatrzyków szkolnych. Zakończenie przeglądu i podsumowanie i wręczenie nagród nastąpi w tymże dniu o godz. 14.00.  

                Organizatorzy zwrócili się do naszego stowarzyszenia o sponsoring przeglądu teatrzyków. Podjęliśmy decyzję o przekazaniu okolicznościowych książek dla dzieci i upominków rzeczowych o wartości 1.716,50 zł.

               

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.