Pobiednicki Półmaraton POMAGAM

BIEGNIJ Z POMOCĄ

Zapraszamy uczennice i uczniów szkół ponadpodstawowych do uczestnictwa w V POBIEDNICKIM PÓŁMARATONIE „POMAGAM”, którego współorganizatorem jest Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska.

         Celem maratonu jest wsparcie ciężko chorego Marcina Plucińskiego.

Bieg odbędzie się dnia 15 września 2018 o godz. 16.00 w Miejscowości Pobiednik Mały w gminie Igołomia Wawrzeńczyce (obiekt Szkoły Podstawowej Pobiednik Mały 67). Dojazd z Krakowa drogą nr 79, w miejscowości Pobiednik Wielki należy skręcić w kierunku miejscowości: Pobiednik Mały.

Prosimy nauczycieli prowadzących zajęcia sportowe w placówkach o zapoznanie się z regulaminem i zachęcenie uczniów do wzięcia udziału w półmaratonie.

Szczegóły i regulamin  na stronie:

http://polmaraton.pobiednik.eu

lub stronie  FB wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/660436174300048/?active_tab=about

 

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.