Jubileusz 110-lecia PZ Nr 9 w Kętach

Powiatowy Zespół Nr 9 Szkół im. M. Dąbrowskiej oraz Starostwo Powiatowe w Oświęcimiuzapraszają na uroczyste obchody 110-lecia placówki, które odbędą się 6 października 2017 r. 

 

Program uroczystości:

8.30 - Msza Św. pod przew. JE Ks. Bpa Adama Dyczkowskiego

10.00 – uroczysta gala w Domu Kultury w Kętach
12.30 – korowód do szkoły (ul. Kościuszki 29)
13.00 – uroczysty bankiet w szkole, zwiedzanie placówki, spotkanie przy kawie

17.00 – spotkanie dla Absolwentów w Domu Kultury (ul. Zwirki i Wigury 2a) i w szkole

 

W październiku 2017 roku  szkoła obchodzić będzie 110. rocznicę swojego powstania.

Od ponad wieku "Dąbrowska" wpisuje się zatem w mapę edukacyjną ziemi oświęcimskiej. Mury obecnego Powiatowego Zespołu Nr 9 Szkół im. M. Dąbrowskiej od 1907r. opuszczali kolejno absolwenci:  Seminarium Nauczycielskiego Męskiego, Seminarium Nauczycielskiego Żeńskiego, Gimnazjum i Liceum koedukacyjnego, Państwowego Liceum dla Wychowawczyń Przedszkoli, Studium Wychowania Przedszkolnego, Liceum Ekonomicznego, Ogólnokształcącego i Profilowanego. W szkole od kilku lat działa również Liceum dla Dorosłych.

Zapraszamy Absolwentów i Profesorów oraz Pracowników szkoły do współtworzenia tej uroczystości i udziału w niej. 

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.