Wydarzenia

04
MAR

KOLONIA LETNIA MORSKA PRZYGODA W ŁUKĘCINIE

STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE „MAŁOPOLSKA” W KRAKOWIE ZAPRASZA DZIECI W WIEKU  OD 10 DO 16 LAT NA KOLONIĘ LETNIĄ „ SŁONECZNA PRZYGODA ”   W  ŁUKĘCINIE

Czytaj więcej
25
LUT

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRZYKÓW

Publiczne Przedszkole „Glukusie” w Krakowie  we współpracy z Fundacją Promocji Nowej Huty oraz  Stowarzyszeniem Pomocy Szkole Małopolska organizuje Międzyprzedszkolny Przegląd Teatrzyków Dziecięcych adresowany do przedszkoli z terenu miasta Krakowa. Zapraszamy wszystkie przedszkola do wzięcia udziału w Konkursie.

 

Czytaj więcej

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.