Wydarzenia

14
MAJ

OGŁOSZENIE KONKURSU TEATRZYKÓW PRZEDSZKOLNYCH

Stowarzyszenie Pomocy Szkole MAŁOPOLSKA w Krakowie zaprasza przedszkola do wzięcia udziału w przeglądzie Teatrzyków Przedszkolnych. Motywem przewodnim będzie 100-lecie odzyskania niepodległości.

Czytaj więcej
13
MAR

KONKURS "Z BIEGIEM LAT, Z BIEGIEM DNI..."

Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska” – Zarząd Powiatowy Ziemski zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie adresowanym do placówek edukacyjnych współpracujących ze Stowarzyszeniem Pomocy Szkole „Małopolska” i nie tylko . Termin konkursu: 10.03 – 25.04.2018. 

Czytaj więcej

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.