ZAPROSZENIE - 78 ROCZNICA ZBRODNI KATYŃSKIEJ

                 Stowarzyszenie Rodzin Ofiar Katynia Polski Południowej w Krakowie, skierowało na ręce Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole „Małopolska” zaproszenie na uroczystość obchodów 78 rocznicy Zbrodni Katyńskiej.

                Obchody odbędą się w dniu 20 kwietnia 2018 roku (piątek), według programu:

Godz. 17.00-17.45 – spotkanie przed Krzyżem Katyńskim na pl. Ojca Adam Studzińskiego.

Godz. 18.00 – Uroczysta Msza Święta w Kościele Garnizonowym Św. Agnieszki – ul. Dietla 30.

 

 

Zaproszenie kierujemy do wszystkich placówek edukacyjnych w Krakowie, współpracujących z naszym stowarzyszeniem. Mile widziane były by poczty sztandarowe.

 

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.