Zakończenie pracy zawodowej w SPSM - Katarzyny Godyń

          W związku z zakończeniem w dniu 29.12.2017 roku pracy zawodowej w Stowarzyszeniu Pomocy Szkole „Małopolska”, serdecznie dziękujemy za wieloletnią współpracę  i duży wkład pracy w propagowaniu naszych działań, szczególnie na terenie powiatu wielickiego.

         Mamy nadzieję, że pozostanie Pani nadal naszym współpracownikiem (wolontariuszem) i będzie Pani pełnić nadal funkcję sekretarza Zarządu Oddziału Powiatowego WIELICZKA.

            Życzymy pomyślności w życiu osobistym i spełnienia wszelkich zamierzeń i planów.

 

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.