XI GMINNY KONKURS PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

XI GMINNY KONKURS PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

ORGANIZOWANY PRZEZ PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 4 W CHRZANOWIE

 

        28 lutego 2019r. Przedszkole Samorządowe Nr 4 w Chrzanowie zorganizowało już po raz jedenasty Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej.

Stowarzyszenie Pomocy Szkole ,, Małopolska '' ufundowało nagrody książkowe  i statuetki o wartości 766,24 zł.

Konkurs odbył się w Przedszkolu Samorządowym Nr 4 w Chrzanowie i był skierowany do dzieci 3 - 4 letnich oraz 5 – 6 letnich z chrzanowskich przedszkoli. Głównym celem tego konkursu jest kształtowanie wrażliwości artystycznej, prezentacja uzdolnień muzycznych przedszkolaków oraz rozbudzenie u młodych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki.
Imprezę uroczyście rozpoczęła pani Beata Gut - dyrektor przedszkola.  
Dzieci występowały w dwóch kategoriach wiekowych. Jako pierwsze na scenie wystąpiły dzieci 3-4 letnie. Po nich swoje umiejętności zaprezentowały dzieci 5-6 letnie. Młodzi artyści prezentowali swoje umiejętności wokalne w swobodny i urzekający sposób, dodając do treści piosenki wymowny strój oraz ruch sceniczny. 
Po zakończonej prezentacji utworów wszystkie dzieci udały się na słodki poczęstunek, a jury po trudnych obradach wyłoniło laureatów XI Gminnego Konkursu Piosenki Przedszkolnej. Prezes SPSM Bohdan Piotrowicz wręczył laureatom statuetki, nagrody i dyplomy.  Pani Dyrektor Beata Gut szczególnie podziękowała za wsparcie Panu Bohdanowi Piotrowiczowi Prezesowi SPSM oraz Pani Barbarze Wacławek Prezes Zarządu Powiatowego Chrzanów SPSM i nauczycielom , którzy przygotowali dzieci do konkursu.
Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody. Natomiast laureaci dodatkowo statuetki. Przedszkolaki wraz z opiekunami z uśmiechem na twarzy opuszczali mury przedszkola, zapewniając że wrócą na XII Konkurs Piosenki Przedszkolnej. 

 

 

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.