Wspieramy Emilię Szopę - MŚ w Szachach

Rozpoczyna się wielka szachowa przygoda Emilii Szopy Weifang, w Chinach . Wychowanka Krakowskiego Klubu Szachowego, aktualna srebrna medalistka Mistrzostw Polski do lat 12 i Drużynowa Mistrzyni Europy do lat 12 wyjechałą do Chin na Mistrzostwa Świata Kadetek (tj. dziewcząt do lat 12). Po ciężkich przygotowaniach, zmotywowana pomocą kilku instytucji, nasza zawodniczka jest pełna optymizmu.

21.08.2019 Emilia rozpoczyna zmagania na Mistrzostwach Świata. Na liście startowej znajduje się prawie 100 zawodniczek, a Emilia jest rozstawiona z nr 35. 
Zaczynamy od partii z reprezentantką Mongolii - Dulguun Munkhjargal.

Nasze Stowarzyszenie wspiera start Emilii w Mistrzostwach.

Galeria zdjęć

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.