UROCZYSTE POSUMOWANIE PROJEKTU "TANECZNY ALFABET"

W dniu 18 grudnia 2017 roku w Teatrze Ludowym w Nowej Hucie odbyło się podsumowanie projektu "Taneczny alfabet". Projekt był współfinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego i Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska. Podczas uroczystej gali uczniowie ZSO Sportowych Nr 2 w Krakowie, uczestniczący w projekcie, przedstawili efekt swojej pracy z warsztatów teatralnych. Warsztaty miały rozwijać kompetencje kulturowe, promować oraz tworzyć warunki sprzyjające obcowaniu ze sztuką tańca i teatru. Dzięki temu zadanie wspierać będzie edukację kulturalną i wychowanie przez sztukę.  Młodzież przedstawiła etiudy teatralne i taneczne a uczennice klasy gimnastycznej Zespołu przedstawiły układ gimnastyczny (gimnastyka artystyczna) a absolwentka szkoły Monika Gajda, przedstawiła fragment napisanej przez siebie książki pt. „Stronę słońca”.

Na zakończenie przedstawiciele Zarządu Bohdan Piotrowicz i Pani Dorota Petlic podziękowali autorce projektu Pani Wioletcie Michałek oraz wszystkim pracującym przy projekcie za zaangażowanie w realizację projektu.

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.