TURNUS REHABILITACYJNY MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIE - relacja

FOTORELACJA Z TURNUSU REHABILITACYJNEGO DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W MIĘDZYBRODZIU ŻYWIECKIM 11.08-18.08.2018

Turnus rehabilitacyjny zorganizowany przez SPSM miał na celu poprawić sprawności, wyrobić zaradności, rozwinąć zainteresowania osób niepełnosprawnych oraz poprawić aktywności umysłową i ruchową naszych podopiecznych.

Przeprowadzone były między innymi zajęcia rewalidacyjne z muzykoterapii , malowania , terenoterapii.

Stowarzyszenie zapewniło wszystkim uczestnikom opiekę oraz zabawę na świeżym powietrzu. Turnus rehabilitacyjny był prowadzony przez wykwalifikowanych pedagogów i wolontariuszy. Turnus obejmował pobyt w Ośrodku Wypoczynkowym „Niagara” w Międzybrodziu Żywieckiem.
Projektem objęta była grupa 16 osób niepełnosprawnych .

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.