TURNIEJ "SZACHY WIOSNĄ"

       Stowarzyszenie  Pomocy Szkole „MAŁOPOLSKA” było sponsorem  jednego z największych turniejów szachowych w Krakowie.  Po raz pierwszy w Nowej Hucie Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2,  gościł miłośników królewskiej gry na turnieju szachowym, który odbył się w  weekend 14-15 kwietnia.

Wraz z Krakowskim Klubem Szachowym zorganizowaliśmy Turniej „Szachy Wiosną”. Rywalizacja toczyła się w pięciu grupach turniejowych, walczono o ranking FIDE, a także o wyższe kategorie. Mówiąc w skrócie  każdy znalazł coś dla siebie.

W turnieju wzięło udział  aż 399 zawodników z całej Polski południowej (m.in z Wrocławia, Katowic, Opola, Kielc, Mielca, Bełchatowa, Wolbromia, Myślenic, Staniątek, Sierczy i oczywiście Krakowa) oraz z Ukrainy (Kijów). 

Celem imprezy była popularyzacja królewskiej gry i podnoszenie umiejętności szachowych zawodników.

 

FILMIK Z OTWARCIA TURNIEJU "SZACHY WIOSNĄ"

                                                                                             Maciej Andreasik 

 

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.