ŚP. Jarosław Górnicki 1966-2021

W wieku 55 lat odszedł nagle Jarosław Górnicki - lubiany przez uczniów nauczyciel języka polskiego w PZ nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu.  Współpracował ze SPSM – organizował koncerty charytatywne, był pomysłodawcą m.in. szkolnego konkursu piosenek Jacka Kaczmarskiego organizowanego cyklicznie w latach 2013- 2018 r.  Człowiek o szerokich horyzontach, otwartego umysłu, pełen ciekawych pomysłów, pasji i wielu talentów, w tym muzycznych. Dobry, uważny i czuły nauczyciel…Piękne Życie które, które zbyt szybko odeszło…