RANKING SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH "PERSPEKTYWY 2018"

Ranking szkół ponadgimnazjalnych: Które liceum i technikum jest najlepsze?

Wybrane zostały najlepsze licea i technika w Polsce. Przedstawiamy Ogólnopolski Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych - opublikowany przez miesięcznik "Perspektywy" .

Ogólnopolski Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych po raz 20. przygotował miesięcznik "Perspektywy". Tegoroczny zwycięzca rankingu wśród liceów - XIII LO w Szczecinie. Najlepszym technikum w Polsce zostało Technikum nr 7 w Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych Józefa Kustronia w Nowym Sączu. Czwarte miejsce zajęło Technikum Łączności nr 14 w Zespole Szkół Łączności w Krakowie.

 

Artykuł z portalu samorządowego 

Cały ranking - pdf

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.