PRZEKAZANO PIENIĄDZE CHOREMU KONRADOWI

W dniu 13 września br. na ręce rodziców Konrada Grzywińskiego zostały przekazane pieniądze w wysokości 4181 zł. Jest to suma pieniążków zebranych podczas Pobiednickiego Półmaratonu POMAGAM oraz zbiórce zorganizowanej podczas niedzielnych Mszy Świętych w Parafii Pobiednik, dzięki uprzejmości Ks. Proboszcza Jacka Hałat.

Wg informacji od rodziców uzbierana kwota wystarczy na opłacenie jednego turnusu rehabilitacyjnego organizowanego raz do roku. To właśnie dzięki rehabilitacji Konradek zaczyna już mówić oraz chodzić!

Serdecznie dziękujemy patronatom, partnerom, sponsorom, wolontariuszom, biegaczom oraz wszystkim tym, którzy byli z nami w tym dniu!

Galeria zdjęć

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.