POEZJE ANTONI WAŚKOWSKI

Nauczyciele Bibliotekarze.

      Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska,  zaprasza nauczycieli bibliotekarzy do odbioru (niepłatnie),  pięknie  wydanego,  z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości bibliofilskiego wydania „Poezji” Antoniego Waśkowskiego, uznanego krakowskiego artysty epoki Młodej Polski.

      Antoni Waśkowski był spokrewniony ze Stanisławem Wyspiańskim i był aktywny jako pracownik  Muzeum Narodowego. W roku 1930 został uhonorowany nagrodą Miasta Krakowa.

     Zapraszamy do odbioru designerskiego wydania albumowego. Wydanie zostało dofinansowane m.in. przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Województwo Małopolskie i Miasto Kraków.

      Albumy do odebrania w Biurze SPSM na ul. Rzeźniczej 2a w Krakowie, od pn. do pt. w godzinach 9.00-15.00.

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.