OSTATNIE POŻEGNANIE

W dniu 20-04-2021 odszedł na wieczny spoczynek Aleksander Jeleń.

W swoim życiu pełnił wiele funkcji społecznych, m.in.  wiceprezesa Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska w Krakowie.  Należał do założycieli Komitetu Budowy Sali Gimnastycznej Przy Szkole w Igołomii, laureat "Tytułu Przyjaciela Szkoły" w Igołomi. Był także Radnym Powiatu Krakowskiego I kadencji.

Aleksander Jeleń troszczył się o rozwój  Małej Ojczyzny i aktywnie angażował się w działalność stowarzyszeniową, a sprawy jej mieszkańców były zawsze bliskie jego sercu.

Zapamiętamy Go jako Człowieka dobrodusznego i chętnego do bezinteresownej pomocy. Zawsze można było liczyć na jego wsparcie,  radę i dobre słowo.

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Niech spoczywa w pokoju.

Pogrzeb odbędzie się w dniu 23.04.2021 (piątek) o godz. 13.00 w kaplicy na cmentarzu w Igołomi.

 

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.