NOC MATEMATYKI

     Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska było współorganizatorem nocy z „królową nauk” - matematyką, która odbyła się w ZSOS nr 2 w Krakowie.
     Z piątku na sobotę uczniowie klas drugich gimnazjum i klas siódmych mieli okazję spojrzeć na matematykę trochę inaczej niż to się odbywa na zajęciach w dzień . Noc      Matematyki „to dwa w jednym” uczymy się, a przy okazji integrujemy - śmieją się uczniowie.W przerwach między rozwiązywaniem zadań, które wymagały logicznego myślenia, znalazł się czas na gry integracyjne, oglądnie filmów oraz wspólne jedzenie pizzy.

 

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.