NIEPŁATNY PROGRAM PIT - rozlicz łatwo swój PIT

Udostępniamy Państwu program do rozliczeń PIT za rok podatkowy 2017 w wersji on-line. Zapraszamy do jego używania i umieszczenia na stronach internetowych placówek. W polu KRS umieszczono na "sztywno" numer naszego KRS-u 0000052078. Należy pamiętać o wpisaniu celu szczegółowego!

Rozlicz swój PIT  i przekaż 1% SPSM (wybrany przez siebie cel: placówke oświatową, kulturalną,klub sportowy, niepełnosprawnych, pasjonatów) .

Skorzystaj z niepłatnego programu "PIT PROJEKT".

 

 

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.