MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL INFORMATYCZNY

W dniu 5 czerwca 2018 roku,  wzięliśmy udział w finale  XI  edycji Festiwalu Informatycznego "Projekt na szóstkę". 

Uczestnikami są uczniowie szkół średnich. Organizatorem konkursu jest Zespól Szkół Łączności z Krakowa, partnerem projektu jest Krakowski Park Technologiczny i Faundacja Instytut Mikromakro.
Festiwal to okazja do zaprezentowania swoich osiągnięć i umiejętności na szerszym forum oraz możliwość nawiązania kontaktów zawodowych.

W bieżącym roku zwycięzcami zostali:

  1. „Raspcopter”  Artur Morys Magiera z Liceum przy Salezjańskim Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Tarnowskich Górach i Jakub Polaczek z I Liceum Ogólnokształcącego  Dwujęzycznego  im. E. Dembowskiego w Gliwicach.
  2. „Dron na służbie” -  Przemysław Czaja z I Liceum Ogólnokształcącego w Olkuszu,
  3. „Zmap” -  Artur Morys – Magiera  z Liceum przy Salezjańskim Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Tarnowskich Górach i Jakub Polaczek z I Liceum Ogólnokształcącego  Dwujęzycznego  im. E. Dembowskiego w Gliwicach.

Stowarzyszenie było sponsorem festiwalu, pokryliśmy koszty wykonania festiwalowych koszulek dla uczestników. 

  Podziękowanie dla SPSM

 

Więcej na temat festiwalu i galeria zdjęć na stronie projektu http://fi.tl.krakow.pl

Galeria zdjęć

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.