KWESTA DLA MATEUSZA

Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska”  wraz ze swoimi wolontariuszkami brało udział w Memoriale Maksyma Szpuleckiego.

Dyscypliną w którą grali uczestnicy był  futsal.

HARMONOGRAM MEMORIAŁU PRZEDSTAWIAŁ SIĘ NASTĘPUJĄCO:
10.00 — Uroczyste otwarcie Memoriału.
10.15 — Losowanie grup eliminacyjnych i kolejności meczy.
10.30-13.45 -Mecze eliminacyjne w grupach.
14.00-14.30- Występy artystyczne oraz wyświetlenie filmu o Maksymie.
14.45-16.30 — Mecze o 5 i 7 miejsce, mecze półfinałowe, mecz o 3 miejsce , finał.
16.30-17.00 — Zakończenie Memoriału, uroczyste wręczanie nagród, pucharów i dyplomów.

Przy okazji tego wydarzenia  zorganizowaliśmy  akcję charytatywną i wspomóc kogoś, kto niewątpliwie tej pomocy potrzebuje. Wolontariusze Stowarzyszenia  Pomocy Szkole „Małopolska” kwestowali  na  rzecz chorującego na złośliwego raka Mateusza Kisiela, który jest znajomym domu Szpuleckich. Maksym niejednokrotnie zachęcał do przekazywania 1% podatku na fundacje wspierające Mateusza.

Dzięki współpracy z Panem Michałem Petlicem,  który jest organizatorem  wszyscy razem mogliśmy zrobić coś wspaniałego!

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za wsparcie naszej akcji.

Organizator Michał Petlic

oraz Stowazryszenie Pomocy Szkole Małopolska