JASEŁKA DLA NASZYCH PRZYJACIÓŁ - OPŁATEK INTEGRACYJNY 2018

W dniu 15 grudnia 2018 roku, w Zespole Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2 w Krakowie, o godz. 11.00 odbyło się spotkanie wigilijne z osobami niepełnosprawnymi (podopiecznymi naszego Stowarzyszenia). Wigilia zorganizowana została  przez Stowarzyszenie ‘’Radosne Chwile”, Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska” oraz uczniów ZSOS nr 2 w Krakowie.
Był to 5-ty „Opłatek Integracyjny”. Był czas składania życzeń i przełamywania się opłatkiem, rozbrzmiewały kolędy,  były  "Jasełka" przygotowane przez uczniów Zespołu no i oczywiście prezenty, na które wszyscy czekali z niecierpliwością.   Sponsorami upominków byli: Krakowski Holding Komunalny S.A. i Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.

Jednocześnie Zarząd Wojewódzki SPSM odbędzie swoje grudniowe posiedzenie Zarządu, z następującym porządkiem obrad: 
1. Działalność statutowa SPSM w zakresie pomocy osobom z problemami zdrowotnymi.
2. Sprawozdanie merytoryczne i finansowe za II półrocze 2018 roku.
3. Sprawy bieżące – ustalenie terminu WZ Sprawozdawczego.

     Zapraszamy na relację z wystawionych Jasełek 

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.