III NOWOROCZNY KONCERT KOLĘD

Realizując zadania programowe zostaliśmy zaproszeni, w dniu 9.01.2019, na Koncert Noworoczny przygotowany i zorganizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną I St. w Chrzanowie.  Po uprzednio zorganizowanych Koncertach, to III-ci Koncert Noworoczny, podczas którego promuje się wysiłek nauczycieli muzyki i talent „młodych artystów”. Szkoła Muzyczna w Chrzanowie kierowana jest przez p. Dyrektora Ireneusza Stańczaka. W czasie Koncertu uczniowie zaprezentowali kolędy i pastorałki, które stanowią dorobek kulturowy w naszej Ojczyźnie.

Koncert zorganizowany został w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Chrzanowie przy wypełnionej sali koncertowej.

Pozostajemy z przekonaniem, że dorobek chrzanowskiej szkoły muzycznej będzie pełniejszy, kiedy władze Miasta wystąpią do Ministerstwa Kultury, o umożliwienie organizacji w Chrzanowie szkoły muzycznej II-go stopnia.

Uczniom, absolwentom, pedagogom, dyrekcji Szkoły Muzycznej I St. im. Janiny Garści w Chrzanowie, życzymy dalszych sukcesów i niezwykle potrzebnego przygotowania muzycznego w środowisku.

W styczniu 2020 roku zorganizujemy 4 edycję Koncertu Noworocznego. Szkoły muzyczne pragnące przedstawić swoje pedagogiczne dokonania zapraszamy do złożenia wniosku na adres biuro@spsm.edu.pl

ZW SPSM

KONCERT KOLĘD CHRZANÓW 2019 - FILM