II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ „WAWELSKIEGO SMOKA”

Stowarzyszenie Pomocy Szkole MAŁOPOLSKA było sponsorem turnieju siatkówki w ZSOS nr 2 w Krakowie, przy którym działa Siatkarski Ośrodek Szkolny oraz Uczniowski Klub Sportowy "Sparta Volleyball Kraków".

Był to II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ „WAWELSKIEGO SMOKA”. Rozgrywki siatkarskie trwały przez trzy dni, od piątku do niedzieli 8-10. 09.17 roku.

Zawody stały na wysokim poziomie a młodzi adepci siatkówki pokazali się z jak najlepszej strony.

W turnieju wzięło udział około 150 uczestników . Każdy uczestnik otrzymał nagrody i prezent za udział w turnieju które wręczał Pan Prezes Bohdan Piotrowicz.

Organizacja turnieju była okazją do promocji siatkówki w Krakowie.

 

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.