II BAL CHARYTATYWNY SPSM

Zgodnie z rozpoczętą w zeszłym roku tradycją Drugi Bal Charytatywny Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska odbył się 11 stycznia 2019 roku, w Muzeum Lotnictwa w Krakowie.

Celem balu była pomoc osobom ,które potrzebują wsparcia. Stowarzyszenie to inicjatywa zorientowana na cele społeczne i pomaganiu najbardziej potrzebującym . 
Bal odbył się dzięki zrozumieniu szerokiego grona osób, które pozytywnie odpowiedziały na zaproszenia i informacje o przedsięwzięciu.

To spotkanie gości miało szczytny cel: zebrać i przeznaczyć dla potrzebujących pieniądze, aby obudzić nadzieję na lepsze jutro oraz uśmiech na twarzach dzieci. Pomoc okazały osoby z różnych środowisk, m.in. politycy, przedsiębiorcy, prawnicy i lekarze.

Dziękujemy wszystkim i zapraszamy za rok .

Galeria zdjęć

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.