I BAL CHARYTATYWNY SPSM - ZA NAMI.

                    Pierwszy Bal Charytatywny Stowarzyszenia Pomocy Szkole "Małopolska" odbył się 12 stycznia 2018 roku, w Muzeum Lotnictwa w Krakowie.

Celem balu była pomoc osobom ,które potrzebują wsparcia. Stowarzyszenie to inicjatywa zorientowana na cele społeczne, podporządkowana człowiekowi, koncentrująca się na pomaganiu najbardziej potrzebującym .

Udział w Balu wzięli Przedstawiciele Władz Samorządowych, Organizacji Gospodarczych, Przedsiębiorcy.

Szczególne podziękowania należą się Panu senatorowi Jerzemu Fedorowiczowi, który potrafił fantastycznie poprowadzić licytację, owocem której  była ofiarność zaproszonych gości.

Bal odbył się dzięki wielkiemu zrozumieniu szerokiego grona osób, które pozytywnie odpowiedziały na zaproszenia i informacje o przedsięwzięciu.

Postawa jedności i zrozumienia daje osobom reprezentującym stowarzyszenie poczucie sensu działania i wielkiej nadziei, że zamierzone plany uda się zrealizować dla dobra podopiecznych.

 

Galeria zdjęć

Film - I Bal Charytatywny SPSM

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.