GRANT IP 2019

Informujemy, że w ramach Programu Branches of Giving, który wspiera działania z obszaru ekologii, edukacji i rozwijania czytelnictwa, przyznano naszemu Stowarzyszeniu  grant w wysokości 5 000 PLN. Grant złożony w Programie  Grantów International Paper Polska, pt.      „Od książki do filmu, od szkoły do Hollywood, od zabawy do pasji”.

Projekt realizowany będzie w SP w Śledziejowicach a odbiorcami  będą uczniowie szkoły podstawowej oraz oddziałów przedszkolnych.

Projekt zakłada zachęcenie uczniów szkoły przez zabawę do kreowanie mody na samodzielne sięganie po książki ze szkolnej biblioteki co wpłynie pozytywnie na rozwijanie wyobraźni i wrażliwości młodych czytelników.

Rezultatem projektu będzie wzmocnienie potencjału czytelniczego uczniów szkoły oraz wykreowanie nawyku czytania. Dzieci w atrakcyjny sposób zostaną zachęcone do czytania, a przewidziane w projekcie cykliczne wydarzenia wzmocnią zainteresowanie i aktywność czytelniczą uczniów.

 

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.