Gala XIV Edycji Konkursu „Stół pięknie nakryty – królik na małopolskim stole”

Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 2  im. prof. Odona Bujwida w Krakowie, zaprosił nas na Galę XIV Edycji Konkursu „Stół pięknie nakryty – królik na małopolskim stole” .

            Gala miała miejsce w dniu 8 listopada 2017 roku przy ul. Zamoyskiego w Krakowie. ZW  SPSM przyjął patronat nad galą i ufundował nagrody dla uczestników konkursu.

           Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie ZS Nr 1 im. KEN w Nowym Sączu, który reprezentowali Kamil Biedrawa w kategorii – kelner – barman i Dawid Rozmus w kategorii kucharz. Gratulujemy wygranej i życzymy dalszego rozwijania umiejętności zawodowych  uczniom i opiekunom.   Wyróżniono również uczestniczących w konkursie uczniów z małopolskiej Szkoły Gościnności w Myślenicach.

          Spośród członków naszego Stowarzyszenia obecni byli: Pan Paweł Mucha, Pani Jolanta Gniewek, Pani Małgorzata Matysik a Zarząd Wojewódzki reprezentował Prezes Bohdan Piotrowicz.

Wszystkim uczestnikom życzymy rozwijania kulinarnych talentów i umiejętności.

 

Wykorzystano m.in. zdjecia ze strony ZS Nr 1 w Nowym Sączu

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.