JARMARK BOŻONARODZENIOWY - NIEMCY / DREZNO

Jarmark Bożonarodzeniowy to wycieczka bez noclegu

(nocny przejazd, w dzień zwiedzanie i pobyt na jarmarku, nocny powrót do kraju)

Terminy

08.12.2017 190.00 zł/os Sprzedane

Drezdeński Striezelmarkt to jeden z najstarszych i największych w Niemczech jarmarków bożonarodzeniowych, którego nazwa pochodzi od Striezel, czyli słynnej oryginalnej, drezdeńskiej strucli bożonarodzeniowej.

Zbiórka na parkingu os. Teatralne 35 Kraków o 2:00 ( w nocy z czwartku na piątek).

Przejazd w kierunku granicy z Niemcami. Przyjazd do Drezna. Spotkanie z licencjonowanym przewodnikiem i zwiedzanie miasta.

W programie m.in. Pałac Zwinger, Opera Sempera, Hofkirche, Kościół Frauenkirche, Katedra, Zamek królewski etc. - czas zwiedzania ok. 3 godz.

Po zwiedzaniu przerwa na lunch a następnie czas wolny na jarmarku. Primark Dresden Centrum. Wyjazd .

Powrót do Polski w godzinach porannych.

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.