Debrzyno - Kaszuby

DEBRZYNO - Całoroczny Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy, położony na malowniczych i nieskażonych Kaszubach.

Pokoje: 3,4 –osobowe , TV, łazienka z kabiną prysznicową

Wyżywienie: 4 x dziennie – śniadania , obiady , podwieczorek i kolacja

Terminy

25.06 – 04.07.2018 (10 dni) 1570.00 zł/os Sprzedane

DEBRZYNO - Całoroczny Ośrodek Wczasowo - Wypoczynkowy, położony na malowniczych i nieskażonych Kaszubach. Obiekt usytuowany jest nad jeziorem "Długie" o pierwszej klasie czystości, otoczony dziewiczymi lasami Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Ośrodek znajduje się na Kaszubach. W odległości 10km od Kościerzyny, 70km od Gdańska. Otoczony lasami Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego oraz przepięknymi jeziorami.

Plaża: ok. 20 m do piaszczystej i zagospodarowanej plaży - (ratownik). Pokoje: 3,4 –osobowe , TV, łazienka z kabiną prysznicową Wyżywienie: 4 x dziennie – śniadania (08:00-10:00), obiady (12:30-14:30), podwieczorek i kolacje (18:30-20:00),

Program wyjazdu:

Dzień 1 - 25.06.2018 (poniedziałek) O godz. 08:00- Zbiórka uczestników kolonii na parkingu szkolnym . Wyjazd do Debrzyna .

Wieczorem zakwaterownie w ośrodku, kolacja i nocleg.

Dzień 2 -9 – 26.06.2018 – 03.07.2018

Śniadanie, obiad, kolacja. W ciągu dnia zajęcia w grupach.

 

Dzień 10 – 04.07.2018 (środa) Śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka o godz:9:00. Powrót do Krakowa w godzinach wieczornych.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY SZKOŁY

Więcej informacji pod numerem telefonu :  530 317 212

lub mailem : salamandra.turystyka@wp.pl

PROGRAM ZAJĘĆ :

- ABC JAZDY KONNEJ - Zajęcia teoretyczne w stajni na temat koni – dzieci poznają zwyczaje i sposób życia koni, zapoznają się ze sprzętem jeździeckim i z rolą konia we współczesnym świecie – wykład oczywiście jest dostosowany do wieku uczestników .

Dzieci mają okazję wykorzystać zdobytą wiedzę. Każde dziecko może samodzielnie lub z pomocą spróbować: przygotować konia do jazdy, wyczyścić, pogłaskać, nakarmić nawiązać z nim kontakt . Ognisko ( kiełbaski, pieczywo, napoje, ketchup, musztardę, jednorazowe tacki, kubeczki, sztućce) Na koniec każde dziecko ma możliwość skorzystania z przejażdżki konnej . Konie są spokojne i bezpieczne, przygotowane do pracy z dziećmi (pracują również w hipoterapii). Pamiątkowe zdjęcia. ( cały dzień )

- MUZEUM ZAMKOWE W MALBORKU - – największy na świecie zamek pod względem powierzchni, na prawym brzegu Nogatu.( przewodnik )

- ZWIEDZANIE GDAŃSKA - Gdańsk to miasto pełne pięknych zabytków, ceglanych budowli, kolorowych kamieniczek czy dla odmiany – zielonych parków. To przy okazji jedno z piękniejszych miast Polski. ( przewodnik )

- MUZEUM - Kaszubski Park Etnograficzny – lekcja Garncarstwa - Do dyspozycji są dwa koła garncarskie o napędzie nożnym. Przy pomocy instruktora uczymy się obsługi koła i formujemy gliniane naczynia. W trakcie zwiedzania Muzeum zapraszamy do udziału w pokazach pracy kowala i robotnika leśnego, ucierania tabaki, prania i maglowania, mielenia żyta, które odbywają się w chałupach lub ich obejściach.

- Gry z zabawy , konkursy , dyskoteki , wybory Miss i Mistera kolonii.

Galeria zdjęć

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.